4. Uluslararası Pozitif Psikoloji Kongresi Bildiri Özetleri Kitabı

Üsküdar Üniversitesi olarak kuruluşumuzdan bugüne kadar ‘pozitif psikoloji’ nin ülkemizde tanınmasını ve yaygınlaştırılmasını misyon edindik. Bu noktadan hareketle 2016, 2017 ve 2019 yıllarında uluslararası katılımlı kongreler düzenledik.

Kongrelerimize gösterilen yüksek katılım ve ilgiden aldığımız güçle 4. Uluslararası Pozitif Psikoloji Kongresini 18-19 Mart 2022 tarihlerinde fi-jital olarak İstanbul’da Üsküdar Üniversitesinde gerçekleştireceğiz. Son iki yıldır hayatımızda yer alan ve yaşamımızın pek çok alanında değişiklikler yapmamıza neden olan salgının da etkisiyle, kongremizin bu yılki temasını “Psikolojik Sağlamlık” olarak belirledik. 

Pozitif psikoloji alanında çalışmalar yapan ve alana önemli katkılarda bulunan, ulusal ve uluslararası yetkin isimlere ev sahipliği yapacak olmanın heyecanını yaşarken, siz değerli meslektaşlarımızın katılımı ve bilimsel katkılarıyla kongremizin daha da zenginleşeceğine inanıyoruz.

Kongre programımızın içeriğinde, pozitif psikoloji ile ilgili konferanslar, paneller, çalışma grupları, bildiri ve poster sunumları yer alacaktır. Kongremizin dili Türkçe ve İngilizce olacaktır.

Kongremizin ülkemiz ve dünyamızın geleceği adına umutlarımızı arttırmasını diler, sizleri aramızda görmekten duyacağımız mutluluğu belirtiriz.

 

Kitap hakkında bilgiler:

Yayın Tarihi: 2022

ISBN: 978-605-9596-62-6

Baskı Sayısı: 1. Baskı

Dil: Türkçe

Sayfa sayısı: 130

Yayınevi: Üsküdar Üniversitesi Yayınları